bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

СтатіУіппет !

10 Травня, 2016by admin

Країна походження
Англія

Розмір
Середній

Зріст
41-50 см

Вага
12,5–13,5 кг

Вік
до 14 років

Група породи з МКФ
Хорти

Короткі відомості:

 • Слухняні та доброзичливі;
 • Інша назва породи – мала англійська хорт;
 • Довіряють лише членам сім’ї;
 • Вимагають регулярних фізичних навантажень;
 • Чи здатні розвивати швидкість до 60 км/год.

Характер

Уіппет – невелика порода собак родом з Англії, її назва походить від англійського whippet, що буквально означає “гонча”. Вчені досі що неспроможні встановити її точне походження. Найімовірніше, на Британські острови прабатьків цієї породи завезли римські легіонери багато століть тому. Однак свій сучасний образ уіппет набув все ж таки в Англії.

Собаку використовували не тільки для полювання на зайців та дрібну дичину, але також для різноманітних ігрових змагань. Вперше стандарт уіппет був прийнятий на початку XX століття і досі практично не змінився.

Уіппет – дуже уважний, слухняний і чуйний пес. У цьому він схожий на левретку, найменшого представника хортів. У вихованні уіппет необхідно бути гранично тактовним і акуратним: грубість і підвищений тон неприпустимі, вони можуть завдати серйозної шкоди психіці вихованця.

Інтелігентний і вихований уіппет ніколи не нав’язуватиме своє суспільство господареві. Разом з тим ці собаки потребують постійного спілкування та ласки, вони відчувають емоційний настрій у сім’ї.

Уіппет піддається дресируванні, проте тренування не повинні бути стомлюючими. Цей собака слухається господаря, але через незалежний характер може виявляти норовливість. Власнику, який бажає навчити уіппет кільком трюкам, варто бути гранично терплячим.

Представники цієї англійської породи ідеально підходять на роль домашнього улюбленця. Активні та добродушні, вони з радістю гратимуть і возитимуться з дітьми. До речі, у цих собак добре розвинені охоронні якості, оскільки вони звикли довіряти лише членам сім’ї. Уіпети легко уживаються з іншими тваринами в будинку, у тому числі з собаками та кішками.

Догляд

Мала англійська хорт не вимоглива у догляді. У період линяння собаку варто розчісувати за допомогою масажної щітки. Не можна також забувати про регулярний огляд та чищення зубів вихованця.

Купають уіппетів, як правило, не частіше разу на місяць: вони відрізняються охайністю і майже не пахнуть.

Умови утримання

Завдяки компактним розмірам уіппет ідеально підходить на роль міського собаки. Однак власникам варто уважно поставитися до перших прогулянок з вихованцем: важливо привчити його до міського шуму, щоб тварина не відчувала стресу.

Мала англійська хорт відноситься до мисливських пород, а це означає, що вона потребує активних тривалих прогулянок. Бажано вимотувати собаку фізичними вправами, бігом та іграми на свіжому повітрі. Взимку час прогулянок краще скоротити: уіпети не можуть довго перебувати на холоді, при цьому їм потрібний теплий одяг. Крім того, треба уважно стежити за тим, щоб вихованець не потрапляв на протяги, інакше він може захворіти.

  https://whippet.in.ua/wp-content/uploads/2019/07/logo_orange.png
  About
  PO BOX Collins Street West
  +2342 5446 67
  Mon - Sun: 8AM - 8PM
  Newsletter