bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

СтатіЦуценяЯк вибрати іграшки для цуценя?

20 Вересня, 2022by admin

Іграшки для цуценят – це не просто розвага та весела гра. Насамперед, з їх допомогою вони пізнають світ: навчаються прийомів захисту та полювання. Крім того, деякі види іграшок сприяють розвитку зубів вихованця і, звичайно, підтримують його фізичну активність. Які іграшки потрібні для цуценя?

Сьогодні в зоомагазинах представлений величезний вибір різноманітних іграшок для вихованців. Існують як м’які плюшеві, і тверді їстівні розваги. Однак далеко не всі іграшки корисні щеняті, а деякі можуть бути навіть небезпечними.

Навіщо потрібні іграшки?

  • Розвага вихованця
    Якщо цуценя залишається в квартирі один, іграшки – чудовий спосіб скоротити час без господаря.
  • Коли ріжуться зуби
    Одна з причин, через яку щеня гризе ніжки меблів і взуття власників, – це зуби, що ріжуться. Цей процес відбувається у віці 3-7 місяців і супроводжується неприємними відчуттями, яких щеня намагається позбутися. Тому він і гризе не призначені для цього предмети. Вгамувати потребу і заодно відучити вихованця від шкідливої ​​звички допоможуть жувальні іграшки.
  • Активні ігри
    Здорове цуценя – активне цуценя. Якщо його енергія не спрямована на ігри, вона спрямована на руйнування квартири. Гра з м’ячиком або фрісбі допоможе цуценяті виплеснути енергію.
  • Зближення
    Найкращий спосіб налагодити контакт із вихованцем — зіграти з ним у гру. Спільне проведення часу зближує господаря і собаку.

Іграшки для щеняти бажано купити до появи в будинку нового члена сім’ї. Намагайтеся вибрати пару-трійку різнопланових розваг для собаки. Так ви зможете збільшити шанси на те, що одна з іграшок точно сподобається вихованцю.

Які бувають іграшки?

  • Іграшки-жувалки
    Найбільш популярний тип розваг для найменших. Ці іграшки для цуценят виготовляються з гуми чи каучуку. Якщо вихованець гризе ніжку стільця або столу, найімовірніше, йому необхідна саме подібна жувала. Вона не травмуватиме щелепу вихованця і допоможе сформувати правильний прикус. До того ж є цінний бонус: така іграшка допоможе відволікти собаку від меблів.
  • М’які іграшки
    Іграшки з тканини з пищалкою всередині – це також досить популярний варіант для розваги. Вони напевно сподобаються цуценяті, яке вже встигло спробувати хазяйські шкарпетки чи тапки.
  • М’ячі та фрисбі
    М’ячик – прекрасна іграшка для активних цуценят, які потребують фізичного навантаження. Головне – вибрати відповідну модель з різноманітності представлених товарів для тварин. Наприклад, пропонуються спеціальні м’ячі для прогулянок на вулиці, для дому та навіть для купання.
  • Канати
    Багато цуценят люблять вчепитися в той чи інший предмет і тягнути його щосили. Виходить своєрідне перетягування канату. Спеціально для таких тварин в багатьох зоомагазинах представлений широкий асортимент канатів на будь-який смак. Необхідно пам’ятати, що такі ігри актуальні лише з цуценям, що підросло, у якого вже сформований прикус і змінилися всі зуби. Тому канати підходять для собак старших за рік.
  • Іграшки із секретом
    До цього типу належать іграшки, всередину яких можна сховати ласощі. Вони допомагають у розвитку розумових здібностей собаки та можуть надовго зацікавити вихованця.
  • Ласощі та кісточки
    Класична іграшка для дресирування цуценя. Тверді ласощі також мають й іншу перевагу: вони допомагають чистити зуби вихованця від нальоту і запобігають появі зубного каменю.

Щоб вибрати іграшку, яка сподобається щеняті, важливо пам’ятати кілька правил:

  • Правило 1. Керуйтеся інтересами цуценя
    Зверніть увагу на його улюблені заняття та темперамент. Цуценя любить гризти щось або віддає перевагу активному відпочинку? Обов’язково враховуйте це.
  • Правило 2. Пам’ятайте про безпеку
    Не варто купувати дешеві іграшки. У гонитві за низькою ціною часто втрачається якість речі. Токсична фарба та дрібні деталі можуть завдати великих неприємностей собаці. Крім того, важливо звертати увагу і на якість матеріалу, з якого виготовлено виріб. Погана гума і плюш, нитки, що стирчать – все це щеня може з легкістю розгризти і проковтнути, а це може погано закінчитися.
  • Правило 3. Розділіть іграшки для дому та для вулиці
    На прогулянці собака повинен насамперед рухатися. Для цього чудово підійдуть фрісбі та м’ячі. А ось для будинку можна підбирати варіанти більш спокійного проведення часу: ласощі, жуйки і м’які іграшки.
  • Правило 4. Не забувайте про термін придатності
    Старі іграшки, які прийшли в непридатність, необхідно вчасно змінювати. Не варто чекати на їхнє повне знищення. Деякі матеріали можуть руйнуватися від старості та потрапляти в шлунок вихованця.

Це ж стосується випадків, коли собаці іграшка набридає. Не варто намагатися порушити до неї інтерес, просто приберіть її і запропонуйте щось новеньке. Через деякий час можете дістати цю іграшку, можливо вона знову зацікавить цуценя.

Іграшки для цуценят – прекрасна розвага, яка допомагає у вихованні. Однак пам’ятайте, що жодна річ, якою б цікавою вона не здавалася вихованцю, не може замінити спілкування з господарем.

https://whippet.in.ua/wp-content/uploads/2019/07/logo_orange.png
About
PO BOX Collins Street West
+2342 5446 67
Mon - Sun: 8AM - 8PM
Newsletter